مراقبت از مبلمان عروس و داماد

مراقبت از مبلمان عروس و داماد زمان مورد نیاز جهت مطالعه: 2 دقیقه

مراقبت از مبلمان عروس و داماد

مبلمان یک سرمایه گذاری بزرگ است، هر ظاهری که می خواهید ایجاد کنید، راهنمای خرید ما در عروس کالا به شما کمک می کند تا مناسب سبک نشیمن یا مبلمان خود را پیدا کنید.

اندازه گیری مبلمان عروس و داماد

قبل از اینکه سفارش دهید، بهتر است کمی وقت بگذارید و بررسی کنید که آیا مبلمان جدید شما متناسب با اتاق شما هستند و آیا نسبت های مناسبی برای ظاهری که می خواهید ایجاد کنید.

مواردی که باید هنگام خرید مبلمان در نظر گرفت.

چوب‌های تیره‌تر بزرگ‌تر، سنگین‌تر و چشمگیرتر مناسب برای اتاق های بزرگتر هستند. مبلمان شیشه ای، آینه ای و شفاف اکریلیک، توهم نور و فضا را در اتاق های کوچکتر ایجاد می کند و دست شما را برای تغییر رنگ دکوراسیون باز می گذارد.

هر چه مقدار مبلمان بیشتر باشد، اتاق کوچکتر ظاهر می شود. اگر اتاق کوچکی دارید، اتحاد را هدف بگیرید، هماهنگی مبلمان در فضاهای جمع و جور همدلانه تر است. به هم ریختگی اندازه یک اتاق را کاهش می دهد، بنابراین برای نگهداری مبلمان مانند کمد، قفسه و کشو حساب کنید.

اگر در خانه کار می کنید، مبلمان اداری شیک می تواند فضای شما را متحول کند. بیشتر فضاهای نشیمن به یک یا دو میز کوچک نیاز دارند و انتخاب شما بستگی به این دارد که آنها را برای دکوراسیون، سرگرمی یا ذخیره سازی می خواهید.

مراقبت از مبلمان عروس و داماد

مبلمان شما ممکن است دارای روکش لاکی یا روغنی باشد، یا اگر چوب درمان نشده باشد، ممکن است فقط با یک موم بی رنگ تمام شود. مبلمانی که دارای لاک سفت یا مومی هستند فقط باید با یک پارچه خشک نرم گردگیری شوند.

استفاده از براق کننده های اسپری سریع و آسان است، اما مواردی که حاوی سیلیکون هستند ممکن است با گذر زمان، سطح مبلمان را خراب کنند – بهتر است از آنها اجتناب کنید. با استفاده از تختخواب و زیر لیوانی از سطوح در برابر حرارت و مایعات محافظت کنید.

اگر روی یک صفحه کاغذ روی سطح مبلمان خود می نویسید، یک پد زیر آن داشته باشید تا قلم از تأثیرگذاری آن جلوگیری کند. اگر قطعه زیر نور خورشید است حرکت دهید یا بچرخانید. با گذشت زمان، نور طبیعی رنگ چوب را ملایم می کند.

از قرار دادن مبلمان در کنار منابع حرارتی مانند رادیاتور یا آتش اجتناب کنید. کمبود رطوبت ناشی از گرمایش مرکزی یا تهویه مطبوع می تواند چوب جامد را منحرف کند و تغییرات دیگری ایجاد کند. هرگز مبلمان را بکشید – برای جلوگیری از ضعیف شدن مفاصل، همیشه آن را بلند کنید.

fatemehajizade9173
ارسال دیدگاه